خدمات فیلمبرداری هوایی استودیو فلورانس با استفاده از دستگاه های هلی شات در مدل های مختلف بسته به نوع برنامه تهیه می شود که می توانید برای پوشش مراسمات عروسی از نمای بالا یا معرفی مجموعه های بزرگ ، ساخت کلیپ سر مجلسی مورد استفاده قرار دهید.

هلی شات نسل جدید خدمات تصویر برداری می باشد که می توانید مراسمات مختلف را از نمای بالا پوشش دهید. و افتخار این را داریم تا در برگزاری مراسمات عروسی شما با تصاویر هوایی زیبایی خاصی به فیلم های شما ببخشیم.

خدمات تصویر برداری هلی شات در سه بخش مختلف توسط استودیو فلورانس انجام می شود که می توانید بر اساس نوع کار نسبت به سفارش و تهیه تصویر اقدام کنید. ( هزینه هلی شات جدا از هزینه تصویر برداری زمینی می باشد )

  • معرفی مجموعه و مکان ( ویژه سازمان ها و شرکت های بزرگ خدماتی )
  • خدمات تصویر برداری هوایی عروسی
  • خدمات تصویر برداری هوایی سر مجلسی ( کلیپ عروس )

  • خدمات تصویر برداری هوایی ( عروسی )

قابل سفارش در کیفیت های 4K جهت پوشش و تصویر برداری از مجالس عروسی رو باز ، استفاده در باغ عروس، عروس برون، ماشین سواری و مسیر ، ساخت کلیپ های سر مجلسی در کنار دریا، جنگل ها و مناطق باز توسط استودیو فلورانس قابل انجام می باشد.

جهت هماهنگی و مشاوره لطفا با شماره 09175023520 در ارتباط باشید.

  • خدمات تصویر برداری هوایی ( شرکتی )

قابل سفارش در کیفیت های 4K جهت پوشش و تصویر برداری از محوطه های کارگاهی، شرکتی، حیاط، سالن و سوله های بزرگ گارگاهی، پوشش مناطق تحت احداث، مناطق غیر قابل دسترسی، دره ها، دریا و خط تولید کارخانه ها

جهت هماهنگی و مشاوره لطفا با شماره 09175023520 در ارتباط باشید.

0/5 (0 Reviews)