1200 ژست عکس کودک ویژه عکاسی آتلیه

1200 ژست عکس کودک ویژه عکاسی آتلیه

اگر در زمینه عکاسی فعالیت دارید  و صاحب آتلیه هستید و می خواهید در مدل دهی و فیگور روی کودک تنوع بیشتری در اختیار داشته باشید مجموعه 1200 ژست عکس کودک ویژه عکاسی آتلیه به شما میکند تا در مدل دهی و ایجاد پوزیشن های متنوع عکاسی در زمینه کودک بهره ببرید.

این مجموعه شامل عکاسی از کودک از سنین خردسالی تا کودکی را شامل می شود که شامل کلی ایده از نظر دکور آرایی و محیز آتلیه مخصوص کودک هم می باشد .

درباره 1200 ژست عکس کودک ویژه عکاسی آتلیه

عکاسی کودک نیز همانند عکاسی از نوزادان به علت لطافت موضوع که کودکان هستند، کمی با دیگر شاخه های آن متفاوت است. در اینجا علاوه بر دانش، خلاقیت و نگاه هنری، تجربه و ظرافت در عمل هم نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

 

مطلب مرتبط دیگر :  ۵۰۰ مدل و ژست آماده برای عکاسی حرفه ای

 

کودک همانند آدم بزرگ ها یک جا بند نبوده و حرف هم حالی نمی شود و مدام در حال جست و خیز هستند و اجازه نمی دهند تا به مدل دلخواه شما عکاسی کنید. اما داشتن مدل های آماده از کودک دید شما برای عکاسی لحضه ای از کودکان باز کرده و دست شما برای ایجاد پوزیشن های مختلف باز می گذارد.

1200 ژست عکس کودک ویژه عکاسی آتلیه


بهره گیری از دکورهای متنوع هم تنها تا آنجایی کمک خواهد کرد که لطافت و ناب بودن سوژه را تحت تاثیر قرار ندهد. به همین منظور در آتلیه عکاسی کودک ، بیشتر چیدمان های ساده و ناب مدنظر هستند تا با اجتناب از آشفتگی بصری، کودک در مراتب پائین تری از توجه قرار نگیرد،را در این مجموعه می توانید داشته باشید.

این مجموعه بخش اول از مدل های عکاسی از کودک می باشد که در مطالب آینده مدل و دکور آرایی هایی بیشتری از مدل های عکس برای استفاده در آتلیه های کودک را در اختیار شما قرار خواهیم داد .


RIAL 10,000 – خرید

اطلاعات دانلودی 1200 ژست ویژه عکاسی از کودک در آتلیه :

  • حجم فایل : 75 مگابایت
  • تعداد طرح : بیش از 1100 طرح
  • رمز فایل فشرده : www.namabang.ir
  • نوع فایل فشرده : rar

 

0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید