فون و طرح PSD-آلبوم ژورنال عروس 14

فون و طرح PSD-آلبوم ژورنال عروس 14

طرح دیگری از سری فون و طرح PSD-آلبوم ژورنال عروس 14 را برای دانلود شما در این بخش قرار دادیم که می توانید برای طراحی و چاپ عکس های مختلف خود از عروسی تا فشن مورد استفاده قرار دهید .

راهنمای طراحی و کار با این طرح در فایل دانلودی برای شما قرار داده شده است تا به سادگی با فتوشاپ اجرا و بعد از جایگزاری عکس ذخیره و چاپ کنید.

با توجه به تنوع بالا در محصولات مرتبط با طرحهای PSD برای طراحی و ساخت آلبوم های ژورنال در این محصول شرایطی را فراهم نموده ایم تا شما بتوانید با توجه به نوع ایده و سبک طراحی با انتخاب هوشمندانه از طرح های مختلف خرید و دانلود کنید .

اگر نمی دانید آلبوم ژورنال یا طرح ژورنال چیست این مطلب را مطالعه کنید.

طرح  فون و طرح PSD-آلبوم ژورنال عروس 15 دارای اندازه 30 در 60 بوده که با کیفیت چاپی بالا در روی نرم افزار فتوشاپ  طراحی شده است که با هر نسخه ای از نرم افزار به جز فتوشاپ 6 و پایین تر قابل اجرا نمی باشد .

 

مشاهده پیش نمایش این فون

 

با توجه به تنوع بالا در محصولات مرتبط با طرح ای PSD برای طراحی و ساخت آلبوم های ژورنال در این محصول شرایطی را فراهم نموده ایم تا شما بتوانید با توجه به نوع ایده و سبک طراحی با انتخاب هوشمندانه از طرح های مختلف خرید و دانلود کنید .

فون و طرح PSD دارای اندازه ۳۰ در ۶۰ بوده و از کیفیت چاپی بالایی برخوردار می باشد .  که می توانید در سریعترین زمان دانلود کنید.کلیه طرح ها ویژه ساخت آلبوم ژورنال عروس می باشد که دارای عکس های تکی و یا دو نفره بصورت تکی با طرح های گرافیکی می باشد.


RIAL 10,000 – خرید

اطلاعات دانلودی

  • نوع طرح : PSD
  •  اندازه – سانتی متر : ۳۰ در ۶۰
  •  تعداد طرح : ۱ طرح
  •  زمینه کاربری : طراحی آلبوم ژورنال عروس
  •  طراح : لینا سافت
  •  میانگین حجم فایل ها : ۴ مگا بایت

 

0/5 (0 Reviews)