فون و طرح PSD-آلبوم ژورنال عروس 15

فون و طرح PSD-آلبوم ژورنال عروس 15

طرح دیگری از سری فون و طرح PSD-آلبوم ژورنال عروس 15 را برای دانلود شما در این بخش قرار دادیم که می توانید برای طراحی و چاپ عکس های مختلف خود از عروسی تا فشن مورد استفاده قرار دهید .

راهنمای طراحی و کار با این طرح در فایل دانلودی برای شما قرار داده شده است تا به سادگی با فتوشاپ اجرا و بعد از جایگزاری عکس ذخیره و چاپ کنید.

درباره فون و طرح PSD-آلبوم ژورنال عروس 15

با توجه به تنوع بالا در محصولات مرتبط با طرحهای PSD برای طراحی و ساخت آلبوم های ژورنال در این محصول شرایطی را فراهم نموده ایم تا شما بتوانید با توجه به نوع ایده و سبک طراحی با انتخاب هوشمندانه از طرح های مختلف خرید و دانلود کنید .

طرح  فون و طرح PSD-آلبوم ژورنال عروس 15 دارای اندازه 30 در 60 بوده که با کیفیت چاپی بالا در روی نرم افزار فتوشاپ  طراحی شده است که با هر نسخه ای از نرم افزار به جز فتوشاپ 6 و پایین تر قابل اجرا نمی باشد .

 

مشاهده نمونه طرح

 

سعی کردیم در طراحی نهایت سادگی و زیبایی را روی عکس ها و نمایش آنها پیاده کنیم و شما تنها کاری که در این طرح و مدل باید انجام دهید جایگذاری عکس های پیش فرض طرح آلبوم ژورنال با عکس های دلخواه و جدید خود می باشد .

اگر نمی دانید آلبوم ژورنال یا طرح ژورنال چیست این مطلب را مطالعه کنید.

 

کلیه طرح ها ویژه ساخت آلبوم ژورنال عروس می باشد که دارای عکس های تکی و یا دو نفره بصورت تکی با طرح های گرافیکی می باشد.

اگر آتلیه دار و عکاس نیستید و قصد دارید تا عکس های شخصی و سلفی خود را طراحی و چاپ کنید سعی کنید عکس های شما از کیفیت خوبی برای چاپ برخوردار باشد تا عکس و طرح شما تار و بی کیفیت نباشد .

برای مطالعه در مورد اصول و روش های طراحی عکس های شخصی جهت چاپ البوم عکس شخصی این مطلب را کلیک کنید.


RIAL 10,000 – خرید

اطلاعات دانلودی مجموعه

 • نوع طرح : PSD
  اندازه – سانتی متر : ۳۰ در ۶۰
  تعداد طرح : ۱ طرح
  زمینه کاربری : طراحی آلبوم ژورنال عروس
  طراح : لینا سافت
  حجم فایل : ۹ مگا بایت
  رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 

0/5 (0 Reviews)