سبک کاربردی کلیپ های استودیو فلورانس

سبک کاربردی کلیپ های استودیو فلورانس

سبک کاربردی کلیپ های استودیو فلورانس به بحث و بررسی چگونگی استفاده از کلیپ و پروژه های تولید شده توسط استودیو فلورانس از پیشگامان و قدیمی ترین طراحان کلیپ تهیه شده است تا به شما کمک کند با ایجاد سبک و الگوی خاص میکس و تدوین فیلم های عروسی را یه سادگی انجام دهید.

سبک کاربردی کلیپ های استودیو فلورانس

هر شخص تدوین گر بر اساس شرایط کاری خود از مدل و سبک های مختلفی برای میکس و تدوین فیلم های عروسی استفاده می کند. لذا این مقاله صرفا نظر و معرفی سبک کاری استودیو فلورانس بر اساس تجربه چند ساله در تدوین بسیاری از فیلم های عروسی می باشد.

وقتی پروژه و خدمات فیلمبرداری از مشتری تحویل گرفته می شود دو پیشنهاد به مشتری ارایه می شود. تهیه کلیپ سر مجلسی و میکس فیلم های عروسی در کنار خدمات فیلمبرداری که مشتری بر اساس بودجه و نیاز خود قبول یا رد میکند.

در بیشتر موارد مشتری دوست دارد تا فیلم های گرفته شده میکس شود و برای اینکار هزینه بالایی میکنند تا برداشت های زیبایی با امکانات خاص از آتلیه برای فیلم ها استفاده می کنند و اینجا نقش تدوینگر بسیار سخت می شود چرا باید کلیپی در خور توجه و میکس فیلم زیبایی باید انجام دهد.

کلیپ های آماده VIP مبحثی جدا از خود هزینه میکس فیلم عروسی دارد و صرفا ارایه اشانتیوم رایکان میکس فیلم به عهده هر شخص فیلمبردار می باشد ولی استفاده از کلیپ های آماده الگوی خاص به خود دارد که در فیلم ها استفاده می شود.

عمدتا کلیپ های استفاده شده در مبکس فیلم های عروسی توسط تولیدات اختصاصی استودیو فلورانس تهیه می شود لذا برخی از کلیپ ها از طراحی منحصر به فرد با ترکیبی از عنصر های گرافیکی و ویدیویی برخوردار می باشند و هزینه استفاده از این کلیپ ها جدا از هزینه کل پروژه حساب می شود پس حتما به مشتری اطلاع دهید که هزینه کلیپ ویژه مقدار خاصی می باشد که می تواند سفارش دهد.

فیلم های عروسی طول زمانی 90 دقیقه تا 4 ساعت تهیه می شود چنانچه طول فیلم شما بیشتر از 90 دقیقه باشد باید از چند کلیپ مختلف برای بخش های مختلف فیلم استفاده شود که می تواند کلیپ های معمول بازار باشد.

اصول طراحی کلیپ ـآماده

 

سبک کاری میکس و تدوین فیلم های عروسی استودیو فلورانس

در مدل سبک کاری میکس فیلم های عروسی در استودیو فلورانس تکنیک های اسلو کردن و اسپید تنها روی بخش آرایشگاه تا باغ و ورود به تالار بصورت دستی انجام می شود و برای معرفی ابتدا و انتهای فیلم از کلیپ های آماده استفاده می شود تا در زمان صرفه جویی شود. لذا بهتر است تنوع و کلیپ های مختلفی در آرشیو خود داشته باشید تا به جا استفاده کنید.

کلیپ های آماده استفاده شده عمدتا با ویدیو تهیه می شود و چنانچه عکس آتلیه هم موجود باشد از کلیپ های آماده عکس استفاده می شود. که از کلیپ عکس برای لایه های وسط فیلم استفاده می شود. برای تهیه کلیپ های مخصوص استودیو فلورانس از این لینک استفاده کنید.

هزینه کلیپ ویژه قیمتی بالغ بر 50 هزار تا 150 هزار تومان بسته به توان محل دارد که باید جدا از هزینه میکس با مشتری حساب شود. سبنک دستی بصورت کلیپ وار در همین روند ارایشگاه تا ورود به تالار استفاده شود و نیازی به دریافت هزینه نمی باشد.

بعد از سینک دستی بخش ابتدایی داخل تالار فقط اصلاح می شود و دستی نمیخورد – لذا بررسی می شود چنانچه جایی نیاز به آهنگ داشت آهنگ مناسب روی فیلم قرار داده می شود . در تمامی این مراحل صدای خود تالار به هیچ وجه از داخل فیلم حذف نمی شود و با لول استاندارد با آهنگ ادغام می شود.

اگر حساسیت خاصی به میکس بخش عروسی دارید می توانید از مدل های کلپ طول فیلم استودیو فلورانس استفاده کنید. لینک کلیپ های طول فیلم

فیلم ها به دلیل پخش راحت در تلویزیون به قطعات 60 دقیقه تقسیم می شود که هر 60 دقیقه بصورت سکانس جدا روی نرم افزار ادیوس تنظیم می شود. به اتنهای بخش اول می توان از کلیپ کوتاه پایان بخش یا فید اوت استفاده شود و در ابتدای شروع بخش دوم از کلیپ کوتاه و فید این استفاده شود.

ادامه دارد ….

3/5 (1 Review)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید