رندر ناحیه ای سکانس در ادیوس

رندر ناحیه ای سکانس در ادیوس : شاید عنوان مطلب رندر ناحیه ای و سکانس در نرم افزار ادیوس برای شما کمی گنگ باشد اما در این آموزش شما فرا می گیرد با نرم افزار ادیوس به چه صورتی از یک سکانس رندر سریع بگیرید و پروژه های سنگین با نرم افزار ادیوس را به راحتی پخش کنید.

رندر ناحیه ای سکانس در ادیوس

 

 

رندر ناحیه ای سکانس در ادیوس

فرض کنید شما در حال کار بر روی یک پروژه تدوین یا در حال کار بر روی یک طراحی کلیپ هسید ولی سیستم پایین و امکانات سخت افزاری نرم افزار ادیوس این امکان را ایجاد نمیکند تا راحتر با نرم افزار ادیوس کار کنید .

قبلا در مباحث پیشرفته ما در مورد رندر پراکسی در نرم افزار ادیوس توضیح کاملی را دادیم و حالا در این مطلب قصد داریم به جای استفاده از حالت پروکسی یاد بگیرم چگونه سکانس جاری پروژه خود را رندر سریع با نرم افزار ادیوس بگیریم تا بتوانیم به راحتی مشاهده کنیم.

 

Render Loaded area

اما گاها حالت پراکسی هم جوابگو نیست و در این صورت تکلیف چیست؟ و از چه طریقی می توانیم این کار را انجام دهیم . آیا باید از کل پروژه رندر بگیریم ؟یا اینکه تک به تک کلیه کلیپ ای استفاده شده در تایم لاین را رندر بگیریم ؟

نرم افزار ادیوس با هر سیستمی حتی سیستم های معمولی به راحتی کار میکند اما وقتی تعداد لایه در سیستم معمولی از سه لایه بیشتر باشد ممکن است در کیفیت بالا نتوانید به روانی کار کنید.

مطلب یشنهادی دیگر : تدوین عروسی کپچر حرفه ای عکس از فیلم

نرم افزار ادیوس برای حل این مشکل از روش رندر ناحیه ای برای اینکار پیشنهاد استفاده می دهد که به شما کمک میکند تا ماحصل و نتیجه پروژه ای که کردید بدون نیاز به رندر به راحتی پلی و تماشا کنید.

نکته : بعد از رندر اگر یکی از فایل ها را جابجا کنید نیاز به عملیات رندر مجدد برای آن کلیپ را خواهید داشت .


RIAL 30,000 – خرید
4/5 (1 Review)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید