تدوین چند دوربین در میکس فیلم عروسی

تدوین چند دوربین در میکس فیلم عروسی شما را با تکنیک های کار با مولتی کم بر روی نرم افزار ادیوس آشنا می کند و به نکته هایی در باره اینکه چگونه صداهای دوربین را تنظیم کنیم و نیز چگونه با نشانک گذاری بر اساس ویدیو یا صدا دوربین های دیگر را با یکدیگر میکس کرد.

تدوین چند دوربین در میکس فیلم عروسی

 

تدوین چند دوربین در میکس فیلم عروسی به بررسی مشکلات دوستان در edius می پردازد  که به آسان ترین روش بتوان چندین دوربین با یکدیگر را مچ کرد.

تدوین چند دوربین در میکس فیلم عروسی

مهم نیست چند دوربین در داخل صحنه استفاده شده است بلکه مهم این است چگونه شما بتوانید به ساده ترین روش عملیات مولتی کم و سینک کردن ویدیو ها را با هم انجام دهید .

در این آموزش به نکته هایی در مورد رعایت برخی قواعد در مولتی کم هم اشاره شده است که برای هر تدوینکار فیلم عروسی لازم بوده و با دانستن این نکات می تواند به راحتی با این تکنیک کار کند .

تدوین فیلم عروسی تکنیک میکس چند دوربین

تدوین فیلم عروسی تکنیک میکس چند دوربین

در آموزش تدوین فیلم عروسی تکنیک میکس چند دوربین ،ما روی سه دوربین کار سینک کردن تصاویر را به شما یاد خواهیم داد که از چه روشی بتوانید حتی سخت ترین و شلوغ ترین صحنه های گرفته شده را با یکدیگر مچ کنید.

 

استفاده از تکنیک مارک گذاری در این آموزش بیشترین استفاده را دارد که بیشتر کار ما با نشانک گذاری و مج کردن فریم ها به روش دقیقتر خواهد بود .علاوه بر این با این روش شما می توانید علاوه بر مارک گذاری در چند دروبین در کلیپ سازی هم مورد استفاده قرار دهید.

این آموزش برای اولین بار توسط لینا سافت در قالب آموزش های فارسی تهیه شده است . این ویدیو با طول زمانی 12 دقیقه توسط مهدی کوهی موس لینا سافت برای شما بر روی نرم افزار ادیوس 7 انجام شده است .

حجم ویدیویی آموزشی 26 مگابایت بوده و رمز فایل فشرده هم www.grassvalley.ir می باشد.

 

RIAL 30,000 – خرید

0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید