پنجره مانیتور ادیوس REC

در پنجره مانیتور ادیوس REC با ابزار مانیتور نرم افزار ادیوس آشنا می شوید و مهارت کار با این بخش از پنجره و ابزار های به کار گرفته شده برای ادیت و ویرایش کلیپ های ویدیویی را بصورت کامل فرا می گیرید.

پنجره مانیتور ادیوس REC

 

 

  • پنجره مانیتور ادیوس REC

در درس قبل آموزش کار با پنجره مانیتور ادیوس PLR -درس ۳ شما با بخش PLR بخش مانیتور نرم افزار ادیوس آشنا شده اید و در این آموزش که بخش آخر و دوم این مجموعه آموزشی مربوط به پنجره مانیتور نرم افزار ادیوس را بصورت کامل فرا خواهید گرفت .

در این بخش شما با 4 گزینه کار خواهید کرد که مستقیما با تایم لاین ادیوس درگیر خواهید شد و هر عملی روی تایم لاین انجام دهید را می توانید در این بخش مشاهده کنید. در بخش REC شما میانبرهایی هم در نظر گرفته شده که به رویه تدوین شما کمک بسیاری خواهد کرد .

 

آموزش کار با پنجره مانیتور ادیوس REC

 

بخش های مهم مربوط به روش تهیه خروجی از نرم افزار ادیوس،کپچر نرم افزار ادیوس،تهیه دیسک های دی وی دی در این بخش قرار گرفته است که بصورت اجمالی در این بخش آشنا می شوید .

در این درس مهم شما با ابزار های Play the Carent – edit point – set In & out export بصورت کامل کار و از رویه عملکرد این ابزار ها در تایم لاین نرم افزار ادیوس از نزدیک آشنا و کار خواهید کرد .

پیشنهاد ما درس قبل : ایجاد تایم لاین جدید در ادیوس

البته سعی کردیم این ابزار ها را بصورت اجمالی و فقط جهت آشنایی شما در این درس یاد دهیم و کار با این بخش ها را شما می توانید در درس های بعدی فرا بگیرید.

بعد از فراگیری این درس شما می توانید به سادگی در بین کات ها و برش های روی تایم لاین حرکت و سریعا به منطقه مورد نظر دسترسی داشته باشید. از بخش تایم خود پنجره می توانید بر روی ویدیوی خود بازی و به آن واحد زمانی دسترسی دقیق داشته باشید.

این ویدیوی آموزشی را حتما به دقت دنبال کنید چرا که در بیشتر مواقع ما در بحث های مربوط به مراحل تدوین فیلم مراجعه و استفاده خواهیم کرد . برای مشاهده ویدیو عضویت ویژه تهیه کنید.

 

RIAL 20,000 – خرید

 


5/5 (1 Review)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید