تنظیمات نرم افزار ادیوس

در این درس شما با اصول اولیه و تنظیم فرمت و کدک مورد نیاز کاری در قالب یک ویدیو آموزشی کامل  آشنا می شوید. دروس این بخش از درس های پایه می باشد و لازم است تا قبل از شروع به کار با نرم افزار ادیوس این درس را حتما فرا بگیرید . چرا که در همه مراحل کار تدوین به درد شما خواهد خورد.

تنظیمات نرم افزار ادیوس

 

 

تنظیمات نرم افزار ادیوس

کلیه نرم افزار های تدوین فیلم از یک الگوریتم و اصول پایه در تدوین فیلم استفاده می کنند . مهم نیست چه نرم افزاری باشد از ادیوس،پریمیر،؛افتر افکت، وگاس،مک و ..  بگیرید تا نرم افزاهای ساده و پیش پا افتاده همگی برای داشتن یک خروجی استاندارد باید این اصول پایه را حتما رعایت کنند.

درس بعدی : آرشیو کل آموزش های سایت بخش مقدماتی

در این درس بصورت کامل شما با تنظیمات مختلف نرم افزار ادیوس آشنا خواهید شد از جمله این تنظیمات می توان به نرخ فریم ها،کدک و فرمت ها و تنظیمات جانبی آنها اشاره کرد که بصورت کلی توضیح را برای شما دادیم.


شرح کامل درس اول آموزش ادیوس

آموزش ادیوس

  • تنظیمات پریست های ویدیویی در نرم افزار ادیوس

در ابتدای این درس شما با نحوه انتخاب فرمت و کدک های مناسب ویدیو آشنا می شوید و یاد می گیرید چگونه از بین فرمت های DV-HD-4K یکی را انتخاب در ادامه مراحل با انتخاب نرخ فریم ها بر اساس نوع کار را انتخاب می کنید  . در این درس به مبحث مهمی اشاره می شود که شما اطلاعات کاملی از علل و چگونگی انتخاب نرخ فریم های 24 یا 50 یا 60 آشنا خواهید شد که در تدوین فیلم بسیار مهم می باشد .

 

 


  • تنظیمات یک پروژه جدید در نرم افزار ادیوس

در ادامه به مبحث مهم دیگر در انتخاب دیگر تنظیمات دقیق یک پریست انتخاب شده می پردازیم و شما را با روش های چگونگی انتخاب ریز تنظیمات یک پروژه آشنا می کنیم . از جمله این انتخاب ها تغییر اندازه پیش فرض انتخابی به دیگر فرمت های کاری،انتخاب اندازه و نرخ فریم ها،انتخاب نوع کدم ،کانال های ویدیویی،کیفیت صدا،مبحث فیلدها ،انتخاب تعداد لایه صدا،ویدیو،و متن و دیگر موارد مهم بصورت کامل خواهیم پرداخت .

Project-setting-edius


 

 

مشاهده ویدیوی آموزشی این بخش

 


 

5/5 (1 Review)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید