تدوین فیلم عروسی | تایم رمپ

تدوین فیلم عروسی | تایم رمپ از سری آموزش های سلام متخصص مجموعه شماره ۲ تدوین و میکس عروسی در این بخش برای شما آموزشی در زمینه پر کاربردترین تکنیک های نرم افزار ادیوس را معرفی می کنیم .

در این آموزش شما با تکنیک و اصول کار با تایم رمپ و ایجاد حرکات و سینک بر روی تصویر با سرعت های مختلف آشنا می شوید . تایم رمپ تکنیکی است که شما بصورت نرم تر می توانید فیلم های خود را آهسته و یا سریع کنید . 

تدوین فیلم عروسی - تایم رمپ

تدوین فیلم عروسی | تایم رمپ

در این آموزش شما با تکنیک و اصول کار با تایم رمپ و ایجاد حرکات و سینک بر روی تصویر با سرعت های مختلف آشنا می شوید . تایم رمپ تکنیکی است که شما بصورت نرم تر می توانید فیلم های خود را آهسته و یا سریع کنید و یا تکنیک های ترکیبی را به کار ببرید . در انتهای همین مطلب من نمونه کلیپی که با این تکنیک کار شده را بصورت ویدیو قرار دادیم .

آموزش دزس قبل : تدوین چند دوربین در میکس فیلم عروسی

در  آموزش تکنیک های حرکت تصویر با تایم رمپ در تدوین عروسی به مدت ۱۱ دقیقه به شما دو روش کار با تایم رمپ بر روی فیلم عروسی را آموزش می دهیم . و به شما یاد می دهیم برای کنترل دقیق جاهایی که می خواهید آهسته و یا جاهایی که می خواهید سریعتر باشد را به راحتی ایجاد کنید .

آموزش حرفه ای میکس

 

تکنیک تایم رمپ نیاز به تجربه و کار دارد و با تست  های مختلف شما می توانید به عملکرد این روش پی ببرید . ما در این روش دو تا از پر کاربردترین و اساسی ترین تکنیک های تایم رمپ در ادیوس را بر روی فیلم عروسی کامل آموزش دادیم .

این آموزش ها مشابهی ندارد و اولین بار توسط لینا سافت تهیه و در این محصول برای شما جهت دانلود قرار داده شده است . این مجموعه آموزشی از سری مجموعه آموزشی تدوین و میکس فیلم های عروسی می باشد که شما می توانید با هزینه مناسب خریداری و در تدوین فیلم های خود استفاده کنید .

 

اطلاعات محتوایی آموزش حرفه ای میکس فیلم عروسی|تایم رمپ

  • مدت زمان ویدیویی آموزشی ۱۱ دقیقه و شامل دو تکنیک کار با نرم افزا ادیوس ورژن ۷ می باشد .
  • مدرس مهدی کوهی موسس لینا سافت
  • حجم فایل ویدیویی آموزشی برای دانلود ۳۳ مگا بایت
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 

RIAL 30,000 – خرید

 

0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید