آموزش استفاده از پروژه های آماده فلورانس

آموزش استفاده از پروژه های آماده فلورانس

آموزش استفاده از پروژه های آماده فلورانس به بحث و آموزش روش کار با کلیپ و پروژه های هوشمند استودیو فلورانس می پردازد که به شما کمک می کند با ساختار ساده ای فیلم های خود را تدوین کنید.

این روش شما را قادر می کند بین زمان 15 تا 30 دقیقه پروژه و کلیپ های آماده را برای میکس و تدوین فیلم های عروسی خود استفاده کنید.

آموزش استفاده از پروژه های آماده فلورانس

تمامی پروژه و کلیپ های طراحی شده در استودیو فلورانس بصورت سکانس مادر یا همان راش ( Rush ) تهیه می شود که قابلیت ادیت هوشمند را فراهم می کند. منتها برخی دوستان مهارت کافی در استفاده از مدل استفاده از کلیپ ندارند و ممکن است در اجرا به مشکل بر بخورند.

در این آموزش یاد می گیرید وقتی پروژه ای را باز می کنید به چه صورت فیلم خود را وارد سکانس کرده و ادیت هوشمند انجام دهید. نکاتی که باید رعایت کنید بعد از چیدمان فیلم باید یکبار دیگر چک کنید و جاهایی که سرعت می باشد به دلخواه اسلو کنید تا کلیپ شما زیباتر شود.

جهت دانلود دوره لطفا روی این لینک کلیک کنید.


راهنمای باز کردن و اجرای کلیپ ها :

کلیپ مورد نظر خود را از یکی از محصولات سایت ( کلیپ های آماده ادیوس )  انتخاب و با نرم افزار ادیوس باز کنید.

وقتی پروژه باز شد دو سکانس مشاهده خواهید کرد که عمدتا با نام راش – Rush – فیلم اصلی نامگذاری شده است. در این سکانس شما منتخب و گلچین بخش های زیبای فیلم های عروسی را مطابق برش های راهنما در روی هر کلیپ قرار خواهید داد.

در سکانس خروجی و رندر می توانید یک خروجی نهایی از کل کلیپ را در اختیار داشته باشید منتها در پروزه اصلی پیشنهاد می کنیم یکبار کلیپ را چک کنید و جاهایی که نیاز به اسلو موشن و یا آهسته کردن داشته باشد دستی انجام دهید.

بعد از بازبینی در صورتی که فایل یا تیکت ابتدایی یا انتهایی مربوط به عکس و اسم عروس و داماد باشد با فتوشاپ به دلخواه تغییر و مجدد با همان اسم ذخیره کنید.

خروجی نهایی را تهیه کنید. تمام

 

 

4.5/5 (2 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید