آموزش کار با پنجره مانیتور ادیوس PLR

در این درس یکی از دروس مهم و پرکاربرد نرم افزار ادیوس می باشد که شما با ابزار کار با بخش PLR نرم افزار ادیوس آشنا می شوید . در این درس شما یاد می گیرید به چه صورت کلیپی را قبل از وارد کردن به تایم لاین سریع ادیت و سپس یک تدوین هوشمند را داشته باشید.

 

آموزش کار با پنجره مانیتور ادیوس PLR

آموزش کار با پنجره مانیتور ادیوس PLR

آموزش کار با پنجره مانیتور ادیوس PLR

 

در درس قبل این لینک در مورد آشنایی با پنجره های مختلف نرم افزار ادیوس به صورت اجمالی توضیح دادیم و در این درس این مبحث اجمالی را در بخش پنجره مانیتور ادیوس Monitor بصورت کامل به شما آموزش خواهیم داد .

هر کلیپ و فایل های تصویری را شما می توانید به دو صورت وارد نرم افزار ادیوس edius کنید که در روش اول مستقیما وارد پنجره Bin در نرم افزار ادیوس کرده و سپس روی تایم لاین در نرم افزار ادیوس وارد می کنید و می توانید بصورت ریل تایم ادیت و کلیپ خود را برش یا حذف کنید .

 

آموزش کار با پنجره مانیتور ادیوس PLR -درس 3

 

اما در روش دوم که روش پیشنهادی و حرفه ای می باشد شما قبل از وارد کردن هر کلیپ می توانید آن کلیپ را سریعا در خود مانیتور ادیوس بخش PLR ادیت کرده و سپس بصورت شسته و رفته وارد تایم لاین Timeline جهت استفاده کنید.

این روش بیشتر در تدوین های مربوط به فیلم های سینمایی و بخصوص سریالی که شما با هزاران برداشت مختلف مواجه هستید بیشترین استفاده را دارد . به عنوان مثال با این تکنیک شما می توانید بخش کلاکت های اول فیلم را برش و حذف کنید.

در بخش PLR شما می توانید یک کلیپ را برش بزنید لایه های صدا و ویدیو را از هم تفکیک کنید. همچنین با ابزار های پخش و پنل های تسهیل کننده ادیت را آشنا خواهید شد . در بخش های دیگر این پنجره شما روش وارد کردن کلیپ ادیت شده و برش زده بصورت یک کلیپ مجزا در پنجره Bin ادیوس دسته بندی و آرشیو کنید .


4.5/5 (2 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید