تغییر رنگ و تم نرم افزار ادیوس

تغییر رنگ و تم نرم افزار ادیوس

یکی از کاربران عزیز در درخواست های خود از ما پرسیده بود که چگونه می توانیم تغییر رنگ و تم نرم افزار ادیوس را در سیستم خود به هر رنگ دلخواه ایجاد کنند؟ ما در این آموزش قصد داریم روش تغـییر رنگ تم محیط کاری نرم افزار ادیوس را آموزش دهیم.

 

تغییر رنـگ و تم نرم افزار ادیوس

اگر از رنگ پیش فرض نرم افزار ادیوس خسته شده او قصد دارید با تم و رنگ و هوای دیگر از محیط نرم افزار ادیوس استفاده کنید در این روش شما می توانید با استفاده از ابزار های رنگ هر نوع رنگ دلخواه ترکیبی را برای نرم افزار ادیوس خود اجرا و استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی دیگر : آموزش مهارت های طراحی کلیپ با نرم افزار ادیوس

ابتدا نرم افزار ادیوس را باز کنید. سپس از منوی settings روی گزینه user setting کلیک کنید. از پنجره باز شده روی زبانه user  interface  کلیک کنید تا زیر منوی درختی آن باز شود.

شکل زیر :

تغییر رنگ محیط نرم افزار ادیوس

 

سپس روی گزینه Window Color کلیک کنید تا پنجره تنظیمات به آن باز شود. با استفاده از سه ابزار رنگی قرمز -آبی و زرد بصورت فلت می توانید هر رنگ ترکیبی و دلخواه را برای محیط نرم افزار خود تنظیم و از کار کردن با برنامه در تم رنگی جذاب استفاده کنید. شکل زیر

 

edius

 

نمونه تغییر رنـگ محیط نرم افزار ادیوس به دو رنگ سیاه و رنگ آبی روشن که می توانید تا بی نهایت رنگ دلخواه از ترکیب سه ابزار رنگی برای محیط نرم افزار خود ایجاد کنید. در صورتی که تم خسته کننده بود می توانید مجدد به این منو برگشته و گزینه Default به حالت پیش فرض برگردانید.

 

تغییر رنگ و تم نرم افزار ادیوس

 

 

 

0/5 (0 Reviews)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید