روش تهیه چک لیست از محتویات پروژه ادیوس

در این آموزش شما را با روش تهیه چک لیست از محتویات پروژه ادیوس آشنا می کنیم که این روش برای چه منظور می باشد و شما در رویه مراحل مختلف تدوین با نرم افزار ادیوس چه استفاده ای از این روش خواهید کرد .

 

روش تهیه چک لیـست از محتویات پروژه ادیوس

در این آموزش ما به علل و چگونگی ایجاد یک چک لیست از محتویات پروژه های خود جهت بازبینی و راف کات با نرم افزار ادیوس آشنا می شویم.

فرض کنید شما در حال تدوین فیلمی هستید یا سریال را تدوین کرده اید و اکنون می خواهید چک لیستی از محتویات و کلیپ ها و سکانس ها در ادیوس را برای خود یا جهت بازبینی تنظیم کنید .

در حالت کلی اگر شما یک پروسه سینمایی و یا یک پروژه سریال را بخواهید با ادیوس تدوین کنید با صدها یا شاید هزاران سکانس،پلان، صدا ،فوتیج و دیگر موارد سر و کار داشته باشید که مشخص شدن هر یک از عناصر استفاده شده در تدوین فیلم در حالت عادی کار زمانبر و سخت می باشد .

در این روش آموزشی شما به سادگی یاد می گیرید به چصورت یک چک لیست با پسوند اچ تی ام ال جهت بازبینی از کل محتویات استفاده شده در پروژه ادیوس کار شده تهیه کنید.پس با ما همراه باشید تا کامل این درس را یاد دهیم.


خرید مجموعه استادی ادیوس « پیشرفته تا کلیپ سازی »


  • شروع درس هشتم : روش تهیه چک لیست از محتویات پروژه ادیوس

شما می توانید محتویات فولدرهای پانل سمت چپ پنجرۀ Bin را با فرمت صفحات وب (html) ذخیره کنید. برای این کار، از مراحل زیر پیروی کنید:

۱- بر روی فولدر root در پانل سمت چپ پنجرۀ Bin کلیک راست کرده و از منوی باز شده، گزینه Export Html را انتخاب کنید.


۲- در پنجرۀ Save As نام و مقصد فایل Html را تعیین کرده و بر روی دکمۀ Save این پنجره کلیک کنید، در نتیجه یک صفحه وب باز می شود:

 

 

در این صفحه علاوه بر مشاهدۀ تصویر کلیپ های پنجرۀ Bin می توانید به اطلاعات بیشتری مانند: (نام، رنگ، تایم کد شروع، تایم کد پایان، طول، سایز، نسبت ابعاد نمایش تصویر و تعداد کانال های صوتی) کلیپ های پنجرۀ Bin دسترسی پیدا کنید.

۳- اگر می خواهید فقط محتویات یک فولدر از پنجرۀ Bin نرم افزار ادیوس را به همراه تمام اطلاعات آن در یک صفحۀ وب ذخیره کنید، بر روی آن فولدر در پانل سمت چپ پنجرۀ Bin کلیک راست کرده و از منوی باز شده، گزینۀ Export Html را انتخاب کنید.

0/5 (0 دیدگاه)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید