آموزش ادیوس Import Sequence

آموزش ادیوس Import Sequence به بحث و بررسی روش استفاده از گزینه وارد کردن پروژه جدید در نرم افزار ادیوس در تدوین فیلم آموزش خواهد داد. همراه ما باشید.

 

آموزش ادیوس Import Sequence - تدوین فیلم ادیوس

 

آموزش ادیوس Import Sequence

این آموزش یکی از آموزش های پر کاربرد و پر استفاده و حیاتی در تدوین فیلم بخصوص فیلم های عروسی می باشد که شما مجبور هستید همزمان از چند پروژه در یک پروژه واحد استفاده کنید.

بیایم به ذکر یک مثال ساده به شما بگویم که این گزینه کجا واقعا به درد شما خواهد خورد.

فرض کنید شما در حال تدوین یک فیلم عروسی هستید که شامل چند سکانس بوده و کارتون را باهاش انجام و به اتمام رسانده اید. حالا قصد دارید با تریین و اضافه کردن کلیپ آماده و برنامه های اضافی زیبایی کار را بیشتر کنید.

در اینصورت شما اگر بخواهید یک کلیپ را اجرا کنید باید پروژه فعلی را ببندید و یک پروژه جدید باز کنید که این کار اشتباه بوده و صرف زمان بیشتر می شود.

 

Import Sequance

Import Sequance

 

گزینه Import Sequence به همین منظور تعبیه شده که به شما کمک کند همزمان چند پروژه را داخل یک پروژه ادیت کنید اما تحت شرایط و قوانین خاص که در این آموزش ویدیویی به زبان فارسی به شما منوها و عملکرد پنجره Import Sequence را بصورت کامل آموزش می دهیم.

لازم به توضیح این آموزش روی نسخه نرم افزار ادیوس 7 اجرا شده است که قابل کار با ادیوس نسخه های 8 تا 9 را برای شما هم دارد. مهم در این آموزش روش استفاده از ابزار های کاربردی نرم افزار ادیوس می باشد که آموزش داده شده است.

اطلاعات دانلودی مجموعه تدوین فیلم ادیوس :

  • مدت زمان آموزش : 8 دقیقه
  • مدرس : مهدی کوهی
  • نسخه نرم افزار : Edius 7
  • سطح آموزش : پیشرفته
  • کیفیت ویدیو : Mp4

لطفا برای دریافت آموزش های بیشتر مربوط به دوره های مقدماتی نرم افزار ادیوس از دسته بندی آموزشی لینک های زیر استفاده کنید.

 

RIAL 80,000 – خرید
5/5 (1 دیدگاه)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید