آموزش منوی File در ادیوس

آموزش منوی File در ادیوس یکی از منوهای اصلی و مهم نرم افزار ادیوس می باشد که وظیفه ورودی و خروجی و تنظیمات تخصصی روی پروژه نهایی را برای شما در نرم افزار ادیوس فراهم میکند.

 

آموزش منوی File در ادیوس

آموزش منوی File در ادیوس

نرم افزار ادیوس به سبکی و روانی در اجرا معروف است و از مزیت های خوب این برنامه تهیه خروجی نهایی یا همان خروجی از ادیوس در قالب های مختلف و ترمینال های ورودی و خروجی متنوع این برنامه می باشد.

گزینه فایل File در منوی اصلی پنجره نرم افزار بالای پنجره مانیتور ادیوس قرار گرفته است که در این آموزش رایگان شما با نحوه استفاده از این منو در فرآیند تدوین فیلم با ادیوس آشنا خواهید شد.

آموزش منوی File در ادیوس

بخش های مهم و پرکاربرد منوی فایل در نرم افزار ادیوس شامل لیست زیر می باشد که در این آموزش بصورت کاملا گذرا اشاره شدi است. برای دسترسی به آموزش های کامل و جامع منوها روی عنوان هر لیست کلیک کنید:

با توجه به سنگین بودن برخی از مباحث آموزشی این مجموعه در منوهای پنجره ادیوس شما می توانید اطلاعات بیشتر از لینک های بالا در قالب فیلم آموزشی مجزا تماشا و فرا بگیرید.

لازم به توضیح است در این آموزش رایگان ادیوس به صورت کاملا اختصاری و فقط چکیده وار به معرفی بخش های مختلف منوی فایل در نرم افزار ادیوس پرداخته شده است لذا در مباحث آموزشی طراحی کلیپ و پروسه های تدوین فیلم عروسی بیشتر با روش های استفاده از این منوها آشنا خواهید شد.

پیشنهاد می شود جهت آموزش بهتر با فول اسکرین کردن پنجره پلیر زیر و نمایش آن بصورت پاپ آپ بصورت تمرینی با نرم افزار ادیوس کار کنید تا مشکلی در آموزش نداشته باشید.

 

4/5 (1 دیدگاه)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید