آموزش حذف پرده سبز ادیوس

آموزش حذف پرده سبز ادیوس و دانلود پلاگین ISP به آموزش اصولی حذف لایه های پرده سبز از پشت سوژه می پردازد و به شما به ساده ترین روش نحوه استفاده از فیلتر ISP که پلاگین مجزا برای اینکار می باشد و در این مطلب برای شما در کنار ویدیوی آموزشی قرار گرفته یاد می دهد .

با لیناسافت همراه باشید تا به شما یکی دیگر از روش های حذف پرده های سبز در نرم افزار ادیوس را یاد دهیم. 

آموزش حذف پرده سبز ادیوس

 

آموزش حذف پرده سبز ادیوس و دانلود پلاگین ISP

حذف پرده سبز و یا آبی یکی از مباحث پر بحث در زمینه تدوین فیلم می باشد و در هر برنامه روش ها و پلاگین های خاصی برای اینکار در نظر گرفته شده است . در این آموزش ما روی نرم افزار ادیوس تمرکز کردیم و می خواهیم این کار را با استفاده از فیلتر Robuskey که پلاگینی مجزا برای اینکار در نرم افزار ادیوس است آموزش دهیم .

با توجه به اینکه دوستان زیادی در مورد نحوه نصب و کار با این فیلتر سوال داشتند ما در کنار دانلود نرم افزار  ISP Robuskey ویدیوی آموزشی را برای شما بر روی یک ویدیوی ضبط شده به پرده سبز را آموزش می دهیم.

آموزش حذف پرده سبز ادیوس و دانلود پلاگین ISP

آموزش حذف پرده سبز ادیوس و دانلود پلاگین ISP

خود نرم افزار ادیوس با استفاده از پلاگین و فیلتر کروماکی اینکار را برای پرده های استاندارد بدون نیاز به پلاگین انجام میدهد اما وقتی بحث سر پرده های کثیف و لکه ای باشد در اینصورت ممکن است یه مقدار به نتیجه ای که مد نظر شماست نرسید.

برای این منظور فیلتری مجزا برای اینکار با نام  ISP ابداع شده که هم قابلیت نصب روی نرم افزار ادیوس را دارد و هم نرم افزار های پریمیر و افتر افکت هم قابل نصب و ادیت می باشد. کرک و فعالسازی نرم افزار هم داخل برنامه موجود می باشد.

لازم به توضیح است این نسخه فقط روی ویندوز های 64 بیت پاسخگو می باشد و حتما در نصب دقت کنید.

مطلب پیشنهادی : آموزش ادیوس FIELD EDITING

برای نصب این پلاگین کاری که شما باید انجام دهید را در ویدیو برای شما کامل گفتیم و سپس با استفاده از خود نرم افزار ادیوس یک ویدیویی را برای آموزش انتخاب کردیم. شما می توانید از هر ویدیویی که دارای پس زمینه سبز رنگ یا آبی رنگ باشد برای اینکار با استفاده از این پلاگین استفاده کنید.

قابل استفاده روی ادیوس نسخه های 6 – 7 و 8

نحوه کرک : 

  • ابتدا پلاگین را نصب کنید.
  • بعد از نصب خطای کرک نرم افزار را بیخیال شوید و روی لودر یکبار کلیک کنید تا کرک انجام شود.
  • بعد از اتمام 30 روز چنانچه نیاز به کرک داشت مجدد این لودر را اجرا کنید تا 30 روز دیگه تمدید کند.

 

RIAL 100,000 – خرید

 

5/5 (1 دیدگاه)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید