سفارشی سازی Timecode

سفارشی سازی Timecode در ادیوس به بررسی دقیق و تنظیمات نمایشگر تایم کد بر روی پنجره مانیتور در نرم افزا ادیوس می پردازد و بصورت دقیق تر شما ا با اصول ویرایش،اصلاح و تنظیمات کاربردی آن در پروسه تدوین آشنا می کنیم.

سفارشی سازی Timecode

سفارشی سازی Timecode در ادیوس

در درس قبل بخش مقدماتی در مورد تایم کد Timecode توضیح دادیم که تایم کد های موجود در نمایشگر مانیتور نرم افزار ادیوس برای چه منظوری می باشد و به چه صورت در پروسه تدوین می توانید استفاده کنید.

در این آموزش ویدیویی ما پار را فراتر می گذاریم و می پردازیم به روش دقیق تنظیم تایم کد نرم افزار ادیوس در نمایشگر مانیتور ادیوس که به چه صورت می توانید این تایم کد را کنترل و سفارشی سازی کنید.

در حالت پیش فرض در روی مانیتور نرم افزار ادیوس شما با یک شمارنده زمانی ،کانال های لول صدا در یک پس زمینه خاکستری مواجه هستید . شکل زیر

 

سفارشی سازی Timecode در ادیوس

سفارشی سازی Timecode در ادیوس

در این آموزش به شما به روش ساده یاد می دهیم که به چه صورت این پنجره را سفارشی سازی کنید.

این سفارشی سازی شامل تغییر اندازه،حذف قسمت های اضافی،اضافه کردن،انتقال محل قرار گیری تایم کد و دیگر موارد را بصورت پیشرفته بر روی نرم افزار ادیوس آموزش داده ایم.

آموزش درس قبلی : تایم کد

لازم به توضیح است تایم کد در نرم افزار ادیوس در حالت برعکس نمایش داده نمی شود و شما نمی توانید بصورت شمارش معکوس تایم زمانی را روی نرم افزار ادیوس نمایش دهید.

اطلاعات آموزشی سفارشی سازی Timecode در ادیوس

  • مدت زمان آموزش : 8 دقیقه
  • نوع دوره : پیشرفته نرم افزار ادیوس
  • مدرس: مهدی کوهی
  • حجم فایل آموزشی 20 مگابایت
  • لینک پرسش و پاسخ شرکت گراس والی

RIAL 80,000 – خرید

 

0/5 (0 دیدگاه)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید