آموزش تایم لاین Timeline ادیوس

آموزش تایم لاین Timeline ادیوس

آموزش تایم لاین Timeline ادیوس بصورت کاملا جامع شما را با بخش نوار زمانی یا همان تایم لاین نرم افزار ادیوس آشنا می سازد و به شما روش های عملکرد هر یک از ابزار های موجود در تایم لاین را آموزش می دهد.

آموزش تایم لاین Timeline ادیوس

در این مبحث از سری آموزش مقدماتی ادیوس شما با بخش پنجره تایم لاین Timeline در نرم افزار ادیوس آشنا خواهید شد. پنجره تایم لاین یکی از پنجره های اصلی و کاری نرم افزار ادیوس می باشد که شامل ابزار های کنترل لایه ها و انجام تدوین روی کلیپ های برنامه و صدا را به عهده دارد.

در این مجموعه آموزشی شما به روشی ساده ابزار های موجود در بالای پنجره تایم لاین ادیوس را یاد خواهید گرفت که این ابزارها چه کاربردی در پروسه تدوین فیلم با نرم افزار ادیوس دارد و چگونه می تواند در حین اجرای کار مورد استفاده قرار داد.

ابزارهای مهم  آموزشی این بخش شامل :

همچنین آموزش تمامی بخش های مربوط به تنظیمات لایه های ویدیویی ادیوس و نحوه عملکرد ابزار هایی چون Mixer , Toggle Insert , Set Rippel Mod , Set Group , Sync LockTrack در زمان کار روی کلیپ و تدوین فیلم می باشد.

آموزش تایم لاین Timeline از سطح آموزش مقدماتی ادیوس رو به پیشرفته برخوردار است و به روشی ساده سعی کرده است تا بصورت کاملا عملی روش های استفاده از ابزارها در حین اجرای یک پروژه با نرم افزار ادیوس را  آموزش دهد.

این آموزش ادیوس بصورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است امیدواریم با درج نظرات گرم و سازنده ما را برای ادامه کار همراهی کنید.4.5/5 (2 دیدگاه ها)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید